Naszapasja

Buduje Twójsukces!

  Projekt GrindDev powstał, aby pomagać innym poprzez działania programistyczno-marketingowe w internecie.
  W dzisiejszych czasach wszystko kręci się wokół internetu.
  Cechuje nas unikalność - do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie.
  Zależy nam by każde nasze dzieło było oryginalne i jak najlepiej służyło klientom. Odważnie nie boimy się łamania schematów.
  Jeżeli chcesz wejść do świata internetu, lub już tam jesteś lecz czujesz, że nie wykorzystujesz jego pełni potencjału - nie ma lepszego wyboru niż GrindDev.

  Skład zespołu projektu GrindDev stanowią młodzi programiści i marketingowcy internetowi.
  Każdy z członków całkowicie oddaje się swojej dziedzinie, gdzie zdobywa wiedzę dzięki czemu GrindDev może zaoferować najwyższą jakość usług.
  Prócz pracowania z pasją, każdy z nas jest altruistą i uwielbia pomagać innym - to główne powody dla których panuje u nas świetna atmosfera dzięki której mamy bardzo dobry kontakt z klientami, których zadowolenie z naszych usług to dla nas paliwo.

  GrindDev jest całkiem młodą firmą, założoną w 2018 roku.
  Mimo to pochwalić się możemy wieloma zleceniami i gronem zadowolonych klientów.
  Początkowo był to projekt w którego celem było pomaganie potrzebującym i działającym społecznie zdobywając przy tym doświadczenie i nowe umiejętności.
  Nasza grupa rozwijała się tak szybko, że postanowiliśmy przeobrazić ją w komercyjną firmę.
  Oczywiście nie porzuciliśmy pierwotnego celu projektu i prócz komercyjnych zleceń za darmo pomagamy pomagamy instytucjom społecznym i charytatywnym.

  Nazwa naszej firmy GrindDev zazwyczaj budzi tajemniczość u odbiorców.
  Grind - można powiedzieć, że to filozofia życia założyciela naszej firmy.
  W dużym skrócie oznacza ciągły i nieustanny rozwój, dawanie z siebie wszystkiego we wszystkim co się robi niezależnie co to jest.
  Z kolei Dev to skrót od Development czyli w naszym przypadku tworzenie oprogramowania.

GrindDev to grupa prawdziwych pasjonatów Informatyki. Mieliśmy okazję współpracować przy wielu projektach i będziemy kontynuować naszą współpracę. W zespole są ludzie słowni, odpowiednio wykwalifikowani i godni zaufania. Praca z nimi to czysta przyjemność.

Oleg Zech

GNUHost właściciel

Specjaliści z GrindDev wykonali dla nas dużo projektów. Wszystkie zostały ukończone zgodnie z naszymi wymaganiami i wciąż działają bez zarzutów. Całodobowa pomoc jaką oferują jest niewątpliwym atutem.

Ivan Savic

FxNet CTO

Eksperci w programowaniu z wielkim sercem. Wykonali dla nas kompleksową stronę internetową kompletnie za darmo dzięki której możemy przeprowadzać aukcje charytatywne, oraz zautomatyzowany system do organizacji i zarządzania naszym turniejem. Unikalny wygląd strony oddający nasze klimaty ma świetne recenzje wśród odbiorców.

Streetball Mogilno

Back to the Roots

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby jej działanie było jak najlepsze dla Ciebie. Korzystanie ze strony wiąże się z Twoją zgodą na ich użycie. Czytaj więcej